fbpx

КАТЕГОРИИ

Бесплатна достава
За нарачки над 2.000ден.
Рок на испорака 2-3 работни денови.
Плаќање без ризик
Плаќање на врата при достава
24/7 Поддршка
Професионална помош при избор на производ.
Вие пред се!
Вашите барања на прво место!

Најнови

Додадовте продукт во кошничка:

 • Инвертер апарат за заварување 160А INGCO

  Спецификации:
  • НАПОН 220-240V ~ 50 / 60Hz
  • ПОТРШУВАЧКА ВО МИРУВАЊЕ 65 V
  • ИЗЛЕЗНА СТРУЈА 10-160 A
  • ОПЕРАТИВЕН ЦИКЛУС 160A НА 60%
  • КАПАЦИТЕТ ЗА ВАРЕЊЕ ЕЛЕКТРОДИ ø1.6-4.0mm
  • ТЕЖИНА 3.6 Kg
  • ВКЛУЧЕНИ МАСКА ЗА ВАРЕЊЕ ,ЧЕЛИЧНА ЧЕТКА И КАБЛОБИ
  8.900,00 ден
 • -17%

  Сет батериски литиумски штрафилици 18V INGCO

  Спецификации:
  • НАПОН 18V
  • 2 БРЗИНИ 0-400 / 0-1350rpm
  • БРЗИНА БЕЗ ТЕРЕТ 2000 / мин
  • MАΧ МОЌНОСТ 30NM
  • САМОСТЕЗЕН ФУТЕР 10mm
  • ПОДЕСУВАЊЕ ЈАЧИНА 18 + 1
  2. CIDLI 228181
  • НАПОН 18V
  • 1/4 '(6.35mm) КОНЕКТОР
  • ВРТЕЖИ 0-2200RPM
  • УДАР НА МИНУТА 0-3000IPM
  • ТЕЖИНА 1.80 Kg
  • MАХ МОЌНОСТ 120NM
  • 2 БАТЕРИИ
  • 1 ПОЛНАЧ
  • КУФЕР ЗА НОСЕЊЕ
  • 13 ДОДАТОЦИ
  9.000,00 ден 7.500,00 ден
 • Куфер сет од 76 парчиња алат INGCO

  Спецификации:
  • 1 12V ЛИТИУМСКА БАТЕРИСКА БОРМАШИНА
  • 1 РЕЗЕРВНА БАТЕРИЈА
  • 1 ФРАНЦУСКИ КЛУЧ 8”
  • 1 ШТРАФЦИГЕР ПРАВ 5.5x100mm
  • 1 ШТРАФЦИГЕР КРСТАЧ PH1 * 100mm
  • 1 СЕТ ИНБУСИ
  • 1 МЕТРО 3M
  • 5 БУРГИИ ЗА ЖЕЛЕЗО 2,3,4,5,6mm
  • 1 НАСТАВАК 4 -6mm (25mm)
  • 10 БИТОВИ PH1, PH2, PZ1, PZ2, SL4, SL6, Hex3 Hex4,Hex5, T10, T15, T20, T25, T30
  3.600,00 ден
 • Правосмукалка INGCO

  Спецификации:
  • НАПОН 220V ~ 240V ~ 50 Hz
  • МОЌНОСТ 2000 Watt
  • ШМУКА 2-2.3 М3/Min
  • ИЗЛЕЗНА СИЛА 20 KPa
  • ВОЛУМЕН 2.5 L
  • ХЕПА ФИЛТЕР
  • РЕГУЛАТОР НА БРЗИНА
  • СМИРЕН СТАРТ
  • ДОЛЖИНА НА ЦРЕВО 1.5 m МЕТАЛНА ТУБА
  3.950,00 ден

Најпродавани

Алат

 • Инвертер апарат за заварување 160А INGCO

  Спецификации:
  • НАПОН 220-240V ~ 50 / 60Hz
  • ПОТРШУВАЧКА ВО МИРУВАЊЕ 65 V
  • ИЗЛЕЗНА СТРУЈА 10-160 A
  • ОПЕРАТИВЕН ЦИКЛУС 160A НА 60%
  • КАПАЦИТЕТ ЗА ВАРЕЊЕ ЕЛЕКТРОДИ ø1.6-4.0mm
  • ТЕЖИНА 3.6 Kg
  • ВКЛУЧЕНИ МАСКА ЗА ВАРЕЊЕ ,ЧЕЛИЧНА ЧЕТКА И КАБЛОБИ
  8.900,00 ден
 • -17%

  Сет батериски литиумски штрафилици 18V INGCO

  Спецификации:
  • НАПОН 18V
  • 2 БРЗИНИ 0-400 / 0-1350rpm
  • БРЗИНА БЕЗ ТЕРЕТ 2000 / мин
  • MАΧ МОЌНОСТ 30NM
  • САМОСТЕЗЕН ФУТЕР 10mm
  • ПОДЕСУВАЊЕ ЈАЧИНА 18 + 1
  2. CIDLI 228181
  • НАПОН 18V
  • 1/4 '(6.35mm) КОНЕКТОР
  • ВРТЕЖИ 0-2200RPM
  • УДАР НА МИНУТА 0-3000IPM
  • ТЕЖИНА 1.80 Kg
  • MАХ МОЌНОСТ 120NM
  • 2 БАТЕРИИ
  • 1 ПОЛНАЧ
  • КУФЕР ЗА НОСЕЊЕ
  • 13 ДОДАТОЦИ
  9.000,00 ден 7.500,00 ден
 • Куфер сет од 76 парчиња алат INGCO

  Спецификации:
  • 1 12V ЛИТИУМСКА БАТЕРИСКА БОРМАШИНА
  • 1 РЕЗЕРВНА БАТЕРИЈА
  • 1 ФРАНЦУСКИ КЛУЧ 8”
  • 1 ШТРАФЦИГЕР ПРАВ 5.5x100mm
  • 1 ШТРАФЦИГЕР КРСТАЧ PH1 * 100mm
  • 1 СЕТ ИНБУСИ
  • 1 МЕТРО 3M
  • 5 БУРГИИ ЗА ЖЕЛЕЗО 2,3,4,5,6mm
  • 1 НАСТАВАК 4 -6mm (25mm)
  • 10 БИТОВИ PH1, PH2, PZ1, PZ2, SL4, SL6, Hex3 Hex4,Hex5, T10, T15, T20, T25, T30
  3.600,00 ден
 • Правосмукалка INGCO

  Спецификации:
  • НАПОН 220V ~ 240V ~ 50 Hz
  • МОЌНОСТ 2000 Watt
  • ШМУКА 2-2.3 М3/Min
  • ИЗЛЕЗНА СИЛА 20 KPa
  • ВОЛУМЕН 2.5 L
  • ХЕПА ФИЛТЕР
  • РЕГУЛАТОР НА БРЗИНА
  • СМИРЕН СТАРТ
  • ДОЛЖИНА НА ЦРЕВО 1.5 m МЕТАЛНА ТУБА
  3.950,00 ден
 • Рачна фреза 2200w INGCO

  Спецификации:
  • НАПОН 220-240V ~ 50Hz
  • МОЌНОСТ 2200 W
  • ВРТЕЖИ 9000-23000 rpm
  • ДЛАБИНА НА СЕЧЕЊЕ 0-60 mm
  • ПРИМА 6,8,12 mm НОЖЕВИ
  • ПОДЕСУВАЊЕ НА ДЛАБИНА
  • ТЕЖИНА 3.6 Kg
  • 1 РЕЗЕРВНА ШАЈБНА
  • 1 ВОДИЧ ЗА СЕЧЕЊЕ
  • 1 ПАРАЛЕЛЕН ВОДИЧ
  • 1 КЛУЧ
  5.100,00 ден
 • -37%

  Дувач/Правосмукалка 800w INGCO

  Спецификации:
  • НАПОН 230v ~ 50hz
  • МОЌНОСТ 800w
  • ВОЛУМЕН НА ВОЗДУХ 0.4-5m³ / min
  • ВРТЕЖИ 0-15000 rpm
  • ПОТЕНЦИОМЕТАР
  • 1 ВРЕКЈА ЗА ПРАШИНА
  • 1 ЦРЕВО
  • 2 ПРИКЛУЧОЦИ
  3.800,00 ден 2.400,00 ден

Чешми, туш батерии

 • -7%

  Батерија(чешма) за када со висечки и рачен туш ROSAN

   
  • Батерија за када со стабилен туш и ротирачка ружа и рачен туш серија ZERO
            од реномираниот бренд   
  • 5 години гаранција ®
  7.300,00 ден 6.800,00 ден
 • GEBERIT високо монтажно казанче AP112

   
  • Geberit пред ѕидно казанче AP112, старт / стоп испирање, приклучок за вода странично лево или десно или позади во средината, најпопуларeн модел на GEBERIT кој претходно се нарекувава Фонтана - како звучи убаво - особено за нас! Во конкретниот случај, станува збор за високо монтажно казанче кое е направено од најсовремена пластика а се подразбира и со внатрешна изолација на стиропор
  1.650,00 ден
 • GEBERIT Ниско монтажно казанче AP110

   
  • Geberit пред ѕидно казанче AP110 старт / стоп испирање , казанчето AP110 е најпродаванато пред ѕидно нискомонтажно казанче на GEBERIT. Со своите компактни линии и функција за старт / стоп покрај модерениот дизајн исто така обезбедува можност за заштеда на вода. Ако сакате сигурно пред ѕидно казанче AP110 Rio е вистинското решение за вас.
  1.600,00 ден
 • -9%

  Гранитен садопер ф 51 SANITEC

  • Кујнски садопер направен од природни минерални гранитни и сложени смоли. Елегантен дизајн со 1 мултифункционален сад. Надворешни димензии 50,7cm и максимална длабочина на садот 20 см. Вградена чаша-табла од 50 см придружувана од дренажен залисток со систем за прелевање со вклучени соодветните сифони со хромиран завршеток. Достапно во 5 гранитни бои.
  10.000,00 ден 9.100,00 ден
 • Гранитен садопер 60х50 SANITEC

  • Кујнски садопер направен од природни минерални гранитни и сложени смоли. Практичен дизајн со 1 мултифункционална чинија. Надворешни димензии 59,7cm X 49,7cm и максимална длабочина на садот 20 см. Вградена чаша-табла од 60 см придружувана од дренажен залисток со систем за прелевање со вклучени соодветните сифони со хромиран завршеток. Достапно во 3 гранитни бои.
  11.200,00 ден
 • Гранитен садопер правоаголен 79х50 SANITEC

  • Кујнски садопер направен од природни минерални гранитни и сложени смоли. Практичен дизајн со 1 мултифункционална чинија. Надворешни димензии 78,7cm X 49,7cm и максимална длабочина на садот 20 см. Вградена чаша-табла од 80 см придружувана од дренажен залисток со систем за прелевање со вклучени соодветните сифони со хромиран завршеток. Достапно во 3 гранитни бои.
  11.200,00 ден
 • -9%

  Гранитен садопер со одморалиште 79х50 SANITEC

   
  • Кујнски садопер направен од природни минерални гранитни и сложени смоли. Практичен дизајн со 1 чинија (1 употреблива површина и 1 површина за цедење). Надворешни димензии 78,7cm X 49,7cm и максимална длабочина на садот 20 см. Вградена чаша-табла од 40 см придружувана од дренажен залисток со систем за прелевање со вклучени соодветните сифони со хромиран завршеток. Достапно во 5 гранитни бои.
  10.900,00 ден 9.900,00 ден
 • -8%

  Гранитен дупли садопер 100х50 SANITEC

   
  • Кујнски садопер направен од природни минерални гранитни и сложени смоли. Удобен дизајн со 2 чинии (1 употреблив и 1 хигиенски(комунален)), одводна површина и пространост за монтажа на диспензерот. Надворешни димензии 99,7 см х 49,7 см и максимална длабочина на садот 20 см. Вградена чаша-табла од 60 см придружувана од дренажен залисток со систем за прелевање со вклучени соодветните сифони со хромиран завршеток. Достапно во 5 гранитни бои.
  12.500,00 ден 11.500,00 ден
 • Славина со холендер 1/2 ROSAN

   
  • Цврста конструкција
  • Горниот дел за компресија 1/2 "
  • Металna рачка
  • Метален холендер 3/4 "
  400,00 ден
 • Хромиран држач за пешкир прстен STOLZ

   
  • Составен елемент на модерната STOLZ серија Rosan производи кои ќе го надополнат уникатниот изглед и естетика на вашата бања.
  1.150,00 ден