fbpx
Додадовте продукт во кошничка:

 • Пила за гипс 150мм INGCO

  250,00 ден
 • Преклопен нож/пила 200мм G-MAN

  • Преклопен модел идеален за кампување и за патувања од шведскиот прозиводител G-MAN . Едноставно сечило со 3 сечила за сечење со дополнително растојание помеѓу забите што го подобрува отстранувањето на струготини од процепот, пластична рачка со гумен зафат и функција за заклучување.
  • Димензии : 200мм
  700,00 ден
 • Продолжена рака со пила 4м G-MAN

  • Продолжена рака со пила од шведскиот производител G-MAN. Производ со патентирана идеја за заклучувањe, oвална алуминиумска цевка која се отвара од 2 до 4 метри со мек држач за удобно држење. Малата тежина го олеснува ракувањето и го намалува ризикот од несреќи при работа.
  • Димензии : 350 мм
  2.000,00 ден
 • Градинарски професионален нож 350мм G-MAN

  • Професионален модел од шведскиот производител G-MAN со специјално издлабени заби што дава одлични перформанси за сечење и многу тенок рез. Сечилото има пулс стврднати забци,куката на предниот дел на сечилото спречува лизгање на сечилото од предметот. Рачката исто така е опремена со нож кој ви овозможува да отстраните мали гранки или остри сечи во кората.
  • Димензии : 350 мм
  1.100,00 ден
 • Градинарски нож 350мм G-MAN

  • Градинарски закривен нож со рачка од шведскиот прозиводител G-MAN за рачна употреба, се испорачува со рамни забци
  • Димензии : 350 мм
  680,00 ден
 • -20%

  Рачна пила 550mm – премиум линија G-MAN

  • Новата линија Premium од шведскиот производител G-MAN има неколку рачно изработени модели со одличен квалитет. Гриповите се опремени со нов ергономски држач за удобно држење. Трите модели имаат посебен вид на забци (JP) со 3 сечила за сечење. Во оваа линија на пили може да најдете и специјални пили за сечење на ламинати и PVC изолациски материјали.
  • Димензии : 550 mm
  850,00 ден 680,00 ден