fbpx
Додадовте продукт во кошничка:

 • Хебла/Пајсер INGCO

   
  • ДИМЕНЗИ 910x30x16mm
  • ЧЕЛИК U71Mn
  1.100,00 ден
 • -32%

  Секира 350мм INGCO

   
  • Axe секира направена од Ingco многу лесна, професионална секира со одличен ергономски дизајн и тежина. Должината на рачкатa достигнува 350 мм.Неговиот широк нож овозможува чисто и лесно сечење на дрвото, таа има ергономска рачка од фиберглас за удобност, безбедност и издржливост.
  500,00 ден 340,00 ден