fbpx

Аголна брусилка 1010w Total

2.230,00 ден

Спецификации :

  • Напон: 220-240v~50/60Hz
  • Моќност: 1010w
  • Вртежи: 12000rpm
  • Навој: М14mm
  • Брусен камен ø125
  • 1 рачка

Опис

Аголна брусилка 1010w од програмата на Total

Додадовте продукт во кошничка: