fbpx

Аголна бруслика 230мм Total

4.430,00 ден

Спецификации :

  • Напон: 220-240v~50/60Hz
  • Моќност: 2350w
  • Вртежи: 8000rpm
  • Навој: М14mm
  • Диаметер на брусен камен ø230
  • 1 рачка

Опис

Аголна бруслика 230мм од програмата на Total

Додадовте продукт во кошничка: