Акумулаторска 12v Li-on штрафилица INGCO

Акумулаторска 12v Li-on штрафилица INGCO

3.390,00 ден

Спецификации:

 • НАПОН 12V
 • 2 БРЗИНИ 0-350 / 0-1350rpm
 • ВРТЕЖЕН МОМЕНТ 25 NM
 • САМОСТЕЗЕН ФУТЕР 0.8 – 10mm
 • ПОДЕСУВАЊЕ ЈАЧИНА 15 + 1
 • 2 БРЗИНИ
 • 2 БАТЕРИИ Li-On 1.5 ah
 • 1 ПОЛНАЧ
 • ВГРАДЕНА ЛЕД БАТЕРИЈА
 • ЛЕД ИНДИКАТОР ЗА БАТЕРИЈА
 • ТОРБА ЗА НОСЕЊЕ

Опис

Акумулаторска 12v Li-on штрафилица од програмата на INGCO

Додадовте продукт во кошничка: