Акумулаторска 12v Li-on штрафилица INGCO

Акумулаторска 12v Li-on штрафилица INGCO

2.250,00 ден

Спецификации:

 • Напон: 12V
 • Вртежи: 0-350 / 0-1350/мин
 • Моќност: 25NM
 • Футер: 10мм
 • Подесување на вртежи: 15+1
 • Брзини: 2 брзини
 • Батерија: 1 батеија 12v/1.5Ah
 • Полненње за 2 час
 • Лед индикатор за батерија
 • 1 бит
 • Пакувана во кутија

Опис

Акумулаторска 12v Li-on штрафилица од програмата на INGCO

Додадовте продукт во кошничка: