Акумулаторска 20v Li-on штрафилица без футер INGCO

Акумулаторска 20v Li-on штрафилица без футер INGCO

7.450,00 ден

Спецификации:

  • НАПОН 20V
  • 1/4″
  • 2 БРЗИНИ 0-1300 / 0-2300rpm
  • ВРТЕЖЕН МОМЕНТ 200 NM
  • 2 БАТЕРИИ Li-On 2.0 ah
  • 1 ПОЛНАЧ
  • ВГРАДЕНА ЛЕД БАТЕРИЈА
  • ЛЕД ИНДИКАТОР ЗА БАТЕРИЈА
  • ТОРБА ЗА НОСЕЊЕ
  • 5 ПАР. ДОДАТОЦИ

Опис

Акумулаторска 20v Li-on штрафилица без футер од програмата INGCO

Додадовте продукт во кошничка: