Акумулаторска 20v Li-on штрафилица INGCO

Акумулаторска 20v Li-on штрафилица INGCO

5.650,00 ден

Спецификации:

 • НАПОН 20V
 • 2 БРЗИНИ 0-400 / 0-1500rpm
 • ВРТЕЖЕН МОМЕНТ 45 NM
 • САМОСТЕЗЕН ФУТЕР 0.8 – 10mm
 • ПОДЕСУВАЊЕ ЈАЧИНА 15 + 1
 • 2 БРЗИНИ
 • 2 БАТЕРИИ Li-On 2.0 ah
 • 1 ПОЛНАЧ
 • ВГРАДЕНА ЛЕД БАТЕРИЈА
 • ЛЕД ИНДИКАТОР ЗА БАТЕРИЈА
 • ТОРБА ЗА НОСЕЊЕ
 • 47 ПАР. ДОДАТОЦИ

Опис

Акумулаторса 20v Li-on штрафилица од програмата на INGCO

Додадовте продукт во кошничка: