Акумулаторска 20v Li-on штрафилица мет.футер INGCO

Акумулаторска 20v Li-on штрафилица мет.футер INGCO

7.700,00 ден

Спецификации:

 • НАПОН 20V
 • 2 БРЗИНИ 0-450 / 0-1900rpm
 • ВРТЕЖЕН МОМЕНТ 55 NM
 • САМОСТЕЗЕН ФУТЕР 2.0 – 13mm
 • ПОДЕСУВАЊЕ ЈАЧИНА 23 + 1
 • 2 БРЗИНИ
 • 2 БАТЕРИИ Li-On 2.0 ah
 • 1 ПОЛНАЧ
 • ВГРАДЕНА ЛЕД БАТЕРИЈА
 • ЛЕД ИНДИКАТОР ЗА БАТЕРИЈА
 • КУФЕР ЗА НОСЕЊЕ
 • 47 ПАР. ДОДАТОЦИ

Опис

Акумулаторска 20v Li-on штрафилица мет.футер од програмата на INGCO

Додадовте продукт во кошничка: