fbpx

Акумулаторски ударен одвртувач 20v li-on INGCO

Акумулаторски ударен одвртувач 20v li-on INGCO

7.450,00 ден

Спецификации:

 • НАПОН 20V
 • 1/2″
 • 2 БРЗИНИ 0-1300 / 0-2300rpm
 • ВРТЕЖЕН МОМЕНТ 300 NM
 • 2 БАТЕРИИ Li-On 2.0 ah
 • 1 ПОЛНАЧ
 • ВГРАДЕНА ЛЕД БАТЕРИЈА
 • ЛЕД ИНДИКАТОР ЗА БАТЕРИЈА
 • ТОРБА ЗА НОСЕЊЕ
 • 3 ПАР. ДОДАТОЦИ 17, 19, 21mm
 • Опис

Опис

Акумулаторски ударен одвртувач 20v li-on од програмата на INGCO

Додадовте продукт во кошничка: