fbpx

Апарат за перење под притисок 150bar Total

-10%

Апарат за перење под притисок 150bar Total

6.200,00 ден 5.580,00 ден

Спецификации :

 • Напон: 220-240V ~ 50/60Hz
 • Мотор со четкици
 • Чиста бакарна жица
 • Моќност: 1800W
 • Макс притисок: 150Bar (2200PSI)
 • Проток: 6L / min
 • Систем за автоматско запирање
 • 1 пиштол за прскање на вода
 • 1 шише за детергент
 • 5м долго црево
 • Опис

Опис

Апарат за перење под притисок 150bar од програмата на Total

Додадовте продукт во кошничка: