Апарат за перење под притисок 1800W INGCO

-23%

Апарат за перење под притисок 1800W INGCO

7.360,00 ден 5.650,00 ден

Спецификации:

  • МОЌНОСТ 1800 W
  • НАПОН 220-240V ~ 50Hz
  • МОТОР СО ЧЕТКИЦИ
  • Max. ПРИТИСОК 150 Bar
  • ПРОТОК НА ВОДА 6.0 lt / min
  • АВТОМАТСКИ ЗАСТАНУВА
  • ВКЛУЧЕНИ 1 ПИШТОЛ ,
  • 1 ЦРЕВО 5м
  • 1 ШИШЕ ЗА ДЕТЕРГЕНТ
Шифра: HPWR 18008 Категории: , ,

Опис

Апарат за перење под притисок 1800W од програмата на Ingco.

Додадовте продукт во кошничка: