Батерија li-on 2.0ah Ingco

Батерија li-on 2.0ah Ingco

1.380,00 ден

 

  • Батеријата одговара на сите алати кои делат иста батерија.

Опис

Батерија li-on 2.0ah од програмата на Ingco.

Додадовте продукт во кошничка: