Батериска штрафилица 14,4 V INGCO

-12%

Батериска штрафилица 14,4 V INGCO

2.100,00 ден 1.850,00 ден

Спецификации:

  • НАПОН 14V
  • БРЗИНА 0-550
  • САМОСТЕЗЕН ФУТЕР 10mm
  • ПОДЕСУВАЊЕ ЈАЧИНА 1-16
  • 1 БАТЕРИЈА

 

Шифра: CDT 08144 Категорија:

Опис

Додадовте продукт во кошничка: