Батериска штрафилциа 20v Ingco

Батериска штрафилциа 20v Ingco

2.690,00 ден

Спецификации:

  • НАПОН: 20V
  • ВРТЕЖИ: 0-400/0-1500/MIN
  • МАКС.ВРТЕЖЕН МОМЕНТ: 45NM
  • ФУТЕР: 0.8-10MM
  • ПОДЕСУВАЊЕ НА ВРТЕЖИ: 15+1
  • 1 x 20V БАТЕРИИ
  • 1 ПОЛНАЧ
  • ВОЛТАЖА НА ПОЛНЕНЊЕ: 220V-240V~50/60HZ
  • ИНТЕГРИРАНО РАБОТНО СВЕТЛО
  • ЛЕД ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА

Опис

Батериска штрафилциа 20v  од програмата на Ingco.

Додадовте продукт во кошничка: