Батериска штрафилица 20v li-on Ingco

Батериска штрафилица 20v li-on Ingco

3.650,00 ден

Спецификации:

 • НАПОН: 20V
 • ВРТЕЖИ: 0-400/0-1500/MIN
 • МАКС.ВРТЕЖЕН МОМЕНТ: 45NM
 • ФУТЕР: 0.8-10MM
 • ПОДЕСУВАЊЕ НА ВРТЕЖИ: 15+1
 • 2-БРЗИНИ GEAR
 • 20V LITHIUM-ION 2.0AH БАТЕРИИ
 • СО 1 БАТЕРИЈА
 • СО 1 2ЧАСА ПОЛНАЧ
 • ВОЛТАЖА НА ПОЛНЕНЊЕ: 220V-240V~50/60HZ
 • ИНТЕГРИРАНО РАБОТНО СВЕТЛО
 • ЛЕД ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА

Опис

Батериска штрафилица 20v li-on од програмата на Ingco.

Додадовте продукт во кошничка: