Батериска ударна штраф. 20v Ingco

Батериска ударна штраф. 20v Ingco

4.850,00 ден

Спецификации:

 • НАПОН: 20V
 • ВРТЕЖИ: 0-400/0-1500/MIN
 • УДАР 22500 / min
 • МАКС.ВРТЕЖЕН МОМЕНТ: 45NM
 • ФУТЕР: 0.8-10MM
 • ПОДЕСУВАЊЕ НА ВРТЕЖИ: 18+1+1
 • 2-БРЗИНИ GEAR
 •  2 БАТЕРИИ ( 20V LITHIUM-ION 2.0AH)
 • 1 ПОЛНАЧ
 • ВОЛТАЖА НА ПОЛНЕНЊЕ: 220V-240V~50/60HZ
 • ИНТЕГРИРАНО РАБОТНО СВЕТЛО
 • ЛЕД ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА
 • ПЛАСТИЧЕН КУФЕР

Опис

Батериска ударна штраф. 20v од програмата на Ingco.

Додадовте продукт во кошничка: