Батериска Ударна штрафилица 12v Ingco

Батериска Ударна штрафилица 12v Ingco

3.390,00 ден

Спецификации:

 • НАПОН: 12V
 • ВРТЕЖИ: 0-350/0-1350/MIN
 • УДАР 22500/min
 • МАКС.ВРТЕЖЕН МОМЕНТ: 20NM
 • ФУТЕР: 0.8-10MM
 • ПОДЕСУВАЊЕ НА ВРТЕЖИ: 18+1+1
 • 2-БРЗИНИ GEAR
 • 2 x 12V БАТЕРИИ
 • 1 ПОЛНАЧ
 • 1 БИТ + / –
 • 3 БУРГИИ
 • ВОЛТАЖА НА ПОЛНЕНЊЕ: 220V-240V~50/60HZ
 • ИНТЕГРИРАНО РАБОТНО СВЕТЛО
 • ЛЕД ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА
 • ПЛАСТИЧЕН КУФЕР

Опис

Батериска Ударна штрафилица 12v од програмата на Ingco.

Додадовте продукт во кошничка: