Батериски ударен чекан 20V Ingco

Батериски ударен чекан 20V Ingco

3.250,00 ден

Спецификации :

  • Напон: 20V Вртежи: 0-900/мин
  • Удари: 0-5100/мин
  • Ударна моќност: 1.5J SDS+ футер
  • Макс. капацитет на бушење бетон ø13
  • 3 бургии
  • Батерија и полнач не се вклучени во цената

Опис

Батериски ударен чекан 20v од програмата на Ingco.

Додадовте продукт во кошничка: