Батериски ротирачки/ударен чекан 20v Ingco

Батериски ротирачки/ударен чекан 20v Ingco

5.900,00 ден

Спецификации :

  • МОТОР БЕЗ ЧЕТКИЦИ
  • НАПОН: 20V
  • ВРТЕЖИ: 0-1350/MIN
  • УДАРИ: 0-4700BPM
  • УДАРНА СИЛА: 1.5J
  • MAX БУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: Φ22 НА БЕТОН
  • ИНТЕГРИРАНО РАБОТНО СВЕТЛО
  • SDS ПЛУСФУТЕР
  • СО 3 БУРГИИ И 1 ДЛЕТО
  • БАТЕРИЈА И ПОЛНАЧ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ

Опис

Батериски Ротирачки ударен чекан 20v од програмата на Ingco.

Додадовте продукт во кошничка: