Батериски сет (брус.+штраф.) 20v Ingco

Батериски сет (брус.+штраф.) 20v Ingco

9.500,00 ден

Спецификации:

  • 2пар. 4.0AH БАТЕРИ
  • 1пар. 2HR БРЗО ПОЛНЕЊЕ

LITHIUM-ION БАТЕРИСКА БРУСАЛИЦА

– ВОЛТАЖА: 20V
– БРЗИНА: 8500/MIN
– ДИАМЕТАР НА ДИСК: 115MM
– НАВОЈ: M14
– СО 1PCS ABRASIVE GRINDING DISC

LITHIUM-ION БАТЕРИСКА БОРМАШИНА

– ВОЛТАЖА: 20V
– БРЗИНА: 0-400/0-1500/MIN
– УДАРНА МОЌНОСТ: 45NM
– ДИАМЕТАР НА ФУТЕР: 0.8-10MM
– ВРТЕЖЕН МОМЕНТ: 15+1
– МЕХАНИЧКА ОПРЕМА СО 2 БРЗИНИ

  • ПАКУВАНИ ВО ТОРБА

Опис

Батериски сет (брус.+штраф.) 20v од програмата на Ingco

Додадовте продукт во кошничка: