Батериски сет (рот.чекан+бормашина) 20v Ingco

Батериски сет (рот.чекан+бормашина) 20v Ingco

7.900,00 ден

Спецификации:

  • ВОЛТАЖА: 20V
  • 1пар. LITHIUM-ION РОТИРАЧКИ ЧЕКАН
  • 1пар. LITHIUM-ION БОРМАШИНА БАТЕРИСКА
  • 2пар. 2.0AH БАТЕРИ
  • 1пар 1HR БРЗО ПОЛНЕЊЕ

LITHIUM-ION РОТИРАЧКИ ЧЕКАН БАТЕРИСКИ:
– ВОЛТАЖА: 20V
– БРЗИНА: 0-900/MIN
– УДАРИ: 0-5100BPM
– УДАРНА МОЌНОСТ: 1.5J

LITHIUM-ION БОРМАШИНА БАТЕРИСКА:
– ВОЛТАЖА: 20V
– БРЗИНА: 0-400/0-1500/MIN
– УДАРНА МОЌНОСТ: 45NM
– ДИАМЕТАР НА ФУТЕР: 0.8-10MM
– ВРТЕЖЕН МОМЕНТ: 15+1
– МЕХАНИЧКА ОПРЕМА СО 2 БРЗИНИ
– ПАКУВАНИ ВО ТОРБА

Availability: Нема на залиха Шифра: CKLI 2008 Категории: , , ,

Опис

Батериски сет (рот.чекан+бормашина) 20v од програмата на Ingco.

Додадовте продукт во кошничка: