fbpx

Батериски ударен завртувач 20V Ingco

Батериски ударен завртувач 20V Ingco

6.000,00 ден

Спецификации:

 • Напон: 20V
 • Вртежи: 0-400 / 0-1500/мин
 • Удар: 22500/мин
 • Моќност: 45NM
 • Метален Футер: 10мм
 • Подесување на вртежи: 18+1+1
 • Брзини: 2 брзини
 • Батерија: 2 батерии 20v/2Ah
 • Брзо полненње за 1 час
 • Лед индикатор за батерија 50 додатоци
 • Пакувана во торба
 • Опис

Опис

Батериски ударен завртувач 20V од програмата на Ingco

Додадовте продукт во кошничка: