fbpx

Батериски завртувач 20v | 45nm Total

Батериски завртувач 20v | 45nm Total

5.550,00 ден

Спецификации :

 • Напон: 20V
 • Вртежи: 0-400 / 0-1500/мин
 • Моќност: 45NM
 • Футер: 10мм
 • Подесување на вртежи: 15+1
 • Брзини: 2 брзини
 • Батерија: 2 батерии 20v/2Ah
 • Брзо полненње за 1 час
 • Лед индикатор за батерија
 • 47 додатоци
 • Пакувана во торба

Опис

Батериски завртувач 20v | 45nm од програмата на Total.

Додадовте продукт во кошничка: