fbpx

Батериски завртувач 20v | 55nm Total

Батериски завртувач 20v | 55nm Total

7.500,00 ден

Спецификации :

 • Напон: 20V
 • Вртежи: 0-400 / 0-1900/мин
 • Моќност: 55NM
 • Футер: 13мм
 • Подесување на вртежи: 23+1
 • Брзини: 2 брзини
 • Батерија: 2 батерии 20v/2Ah
 • Брзо полненње за 1 час
 • Лед индикатор за батерија
 • 47 додатоци
 • Пакувана во пластичен куфер

Опис

Батериски завртувач 20v | 55nm од програмата на Total.

Додадовте продукт во кошничка: