fbpx

Циркулар 2000w INGCO

18.500,00 ден

Спецификации:

  • МОЌНОСТ 2000 W
  • НАПОН 220 V-240 V
  • ВРТЕЖИ 4 200rpm
  • ДИАМЕТАР НА ПИЛА ø305mm
  • МОЖНОСТИ ЗА СЕЧЕЊЕ 0ºx 90º: 85x185mm
  • ДЛАБИНА НА СЕЧЕЊЕ СО
  • СПУШТЕНА МАСА 55 mm
  • АГОЛНО И КОСО СЕЧЕЊЕ 0-45°ЛЕВО/ДЕСН
  • РАБОТНА МАСА 46x38cm
  • ТЕЖИНА 19.0 Kg

Опис

Циркулар 2000w од програмата на INGCO

Додадовте продукт во кошничка: