fbpx

Циркулар со маса 1500W INGCO

-10%

Циркулар со маса 1500W INGCO

12.900,00 ден 11.600,00 ден

 

  • Моќност: 1500 W
  • Брзина без оптоварување: 4800 rpm
  • Дијаметар : 254 мм
  • 650 x 430mm работна маса
  • агол 45º

Опис

Додадовте продукт во кошничка: