fbpx

Циркуларна пила 1400W INGCO

-9%

Циркуларна пила 1400W INGCO

5.500,00 ден 4.990,00 ден

Спецификации:

  • MoЌНОСТ 1400 Watt
  • НАПОН 220 ~ 240V ~ 50Hz
  • ВРТЕЖИ 5 000rpm
  • ДИАМЕТАР НА ПИЛА ø210mm
  • АЛУМИНИУМСКА ПОДЛОГА
  • ДЛАБИНА И ШИРИНА НА
  • СЕЧЕЊЕ 55x120mm
  • СЕЧЕЊЕ АГОЛ 0-45 ° ЛЕВО И ДЕСНО
  • КОСО СЕЧЕЊЕ 45 ° ЛЕВО
  • ТЕЖИНА 6.00 kg

Опис

Додадовте продукт во кошничка: