fbpx

Циркуларна пила 1800W INGCO

Циркуларна пила 1800W INGCO

16.450,00 ден

Спецификации:

  • МОЌНОСТ 1800 W
  • НАПОН 220-240V ~ 50Hz
  • ВРТЕЖИ 4 500 rpm
  • ДИАМЕТАР НА ПИЛА ø254 mm
  • РАБОТНА МАСА 0-45 ° ЛЕВО/ДЕСНО
  • АГОЛНО И КОСО СЕЧЕЊЕ 0-45 °
  • СЕЧЕЊЕ 235 mm
  • Max СЕЧЕЊЕ 90×305 mm
  • ТЕЖИНА 19.00 Kg

Опис

Додадовте продукт во кошничка: