Електрична (аголна) брусалица 2350W INGCO

-5%

Електрична (аголна) брусалица 2350W INGCO

4.600,00 ден 4.380,00 ден

Спецификации:

  • НАПОН 220-240V ~ 50Hz
  • МОЌНОСТ 2350 W
  • ВРТЕЖИ 6000 rpm
  • ПРЕЧНИК 230 mm
  • ВКЛУЧЕНИ РАЧКА И КЛУЧ
  • ТЕЖИНА 5.30 Kg

Опис

Додадовте продукт во кошничка: