Електрична (аголна) брусалица 2400w INGCO

-5%

Електрична (аголна) брусалица 2400w INGCO

4.600,00 ден 4.380,00 ден

Спецификации:

  • НАПОН 220-240V ~ 50Hz
  • МОЌНОСТ 2400 W
  • ВРТЕЖИ 6300 rpm
  • ПРЕЧНИК 230 mm
  • M14
  • ВКЛУЧЕНИ РАЧКА И КЛУЧ
  • ВКЛУЧЕНО 1 СЕТ КАРБОНСКИ ЧЕТКИЦИ

Опис

Електрична (аголна) брусалица 2400w од програмата на INGCO

Додадовте продукт во кошничка: