Електрична (аголна) брусалица 710W INGCO

-11%

Електрична (аголна) брусалица 710W INGCO

1.800,00 ден 1.600,00 ден

Спецификации:

  • НАПОН 220-240V ~ 50Hz
  • МОЌНОСТ 710 W
  • ВРТЕЖИ 11000 rpm
  • ПРЕЧНИК 115 mm
  • ВКЛУЧЕНИ РАЧКА И КЛУЧ
  • ТЕЖИНА 1.70 Kg

Опис

Додадовте продукт во кошничка: