Електрична (аголна) брусалица со куфер 950W INGCO

-24%

Електрична (аголна) брусалица со куфер 950W INGCO

3.400,00 ден 2.590,00 ден

Спецификации:

  • НАПОН 220-240V ~ 50Hz
  • МОЌНОСТ 950 W
  • ВРТЕЖИ 11000 rpm
  • ПРЕЧНИК 115 mm
  • ВКЛУЧЕНИ РАЧКА И КЛУЧ
  • ТЕЖИНА 2.50 Kg

Опис

Додадовте продукт во кошничка: