fbpx

Електрична косилка 1600 W INGCO

4.600,00 ден

Спецификации:

  • НАПОН 220V ~ 240V 50HZ
  • МОЌНОСТ 1600 W
  • ВРТЕЖИ 3500 rpm
  • ВИСИНА НА СЕЧЕЊЕ 28/48 / 68mm
  • ШИРИНА НА СЕЧЕЊЕ 38 cm
  • КАПАЦИТЕТ НА КОРПА 35 L
  • ТЕЖИНА 13.0 Kg

Опис

Додадовте продукт во кошничка: