fbpx

Електрична Сушилка за облека Eurolamp

Електрична Сушилка за облека Eurolamp

3.200,00 ден

- Закачалки за облека 
- Држачи за закачување 
- 3 Ногарки / држачи 
- Безбедносен прекинувач ако падне 
- Систем против прегорување 
- МАX Тежина за облеката 7кг
- Индикатор Светло
- Циркулационен воздух за брзо сушење 
- Со кабел: 2x0, 75m 2 x 1.30cm
- Ширина 66см , Висина 145см, Длабочина 66см
Шифра: 147-29508 Категорија:

Опис

Електрична Сушилка за облека од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: