Фазомер INGCO

50,00 ден

 

  • ПРОВЕРКА НА ВОЛТАЖА 100-500V
  • ДИМЕНЗИЈА 190mm
Шифра: HSDT 1908 Категории: , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: