GEBERIT Ниско монтажно казанче AP110

GEBERIT Ниско монтажно казанче AP110

1.600,00 ден

 

  • Geberit пред ѕидно казанче AP110 старт / стоп испирање , казанчето AP110 е најпродаванато пред ѕидно нискомонтажно казанче на GEBERIT. Со своите компактни линии и функција за старт / стоп покрај модерениот дизајн исто така обезбедува можност за заштеда на вода. Ако сакате сигурно пред ѕидно казанче AP110 Rio е вистинското решение за вас.
Шифра: 10167 Категории: ,

Опис

  • АП110 (Рио)
  • Подесива количина вода 6/9 л
  • start / stop
  • Приклучување на вода со 3 страни Опремени со изолација против кондензација
  • Брзо и бешумно полнење
  • Водоотпорни цевки за ниска монтажа како и шаблони за монтажа
  • Казанќето е направено од ABS пластика достапна во бела боја

 

 

Додадовте продукт во кошничка: