Градинарска пила 300мм G-MAN

Градинарска пила 300мм G-MAN

720,00 ден

  • Нова специјално развиена градинарски пила со дводелна рачка од шведскиот прозиводител G-MAN. Ножот има специјални вдлабнувања кои го намалуваат триењето за време на сечењето.
    Сечилото е токму од врвот до рачката,заоблениот крај на пилатата го олеснува достигнувањето на тесни тешко достапни места без оштетување.
    Ваквиот нож гарантира мало оштетување и чист пресек.
  • Димензии : 300 mm
Шифра: 10127 Категории: , , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: