fbpx

Градинарска рачна пила 350mm G-MAN

-16%

Градинарска рачна пила 350mm G-MAN

900,00 ден 760,00 ден

  • Професионална заоблена градинарска пила од шведскиот производител G-MAN со многу остри 3-крајни забци за брзо сечење.
    Дводелна рачна пила со уникатна футрола (S) која нуди нуди удобно кастрење.
  • Димензии : 350 мм
Шифра: 10126 Категории: , , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: