Градинарски нож 350мм G-MAN

Градинарски нож 350мм G-MAN

680,00 ден

  • Градинарски закривен нож со рачка од шведскиот прозиводител G-MAN за рачна употреба, се испорачува со рамни забци
  • Димензии : 350 мм
Шифра: 10129 Категории: , , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: