Градинарски нож 350мм G-MAN

Градинарски нож 350мм G-MAN

700,00 ден

  • Градинарски нож со заоблено сечило од шведскиот производител G-MAN со удобна рачка изработена од издржливо дрво. Се испорачува со нов вид на сечило со 3 сечила кои нудат одлични можности за сечење и многу тенок пресек
  • Димензии : 350 мм
Шифра: 10128 Категории: , , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: