Градинарски професионален нож 350мм G-MAN

Градинарски професионален нож 350мм G-MAN

1.100,00 ден

  • Професионален модел од шведскиот производител G-MAN со специјално издлабени заби што дава одлични перформанси за сечење и многу тенок рез. Сечилото има пулс стврднати забци,куката на предниот дел на сечилото спречува лизгање на сечилото од предметот. Рачката исто така е опремена со нож кој ви овозможува да отстраните мали гранки или остри сечи во кората.
  • Димензии : 350 мм
Шифра: 10130 Категории: , , ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: