Гранитен садопер ф 51 SANITEC

-9%

Гранитен садопер ф 51 SANITEC

10.000,00 ден 9.100,00 ден

  • Кујнски садопер направен од природни минерални гранитни и сложени смоли. Елегантен дизајн со 1 мултифункционален сад. Надворешни димензии 50,7cm и максимална длабочина на садот 20 см. Вградена чаша-табла од 50 см придружувана од дренажен залисток со систем за прелевање со вклучени соодветните сифони со хромиран завршеток. Достапно во 5 гранитни бои.
Шифра: 10123 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: