Гранитен садопер правоаголен 79х50 SANITEC

Гранитен садопер правоаголен 79х50 SANITEC

11.200,00 ден

  • Кујнски садопер направен од природни минерални гранитни и сложени смоли. Практичен дизајн со 1 мултифункционална чинија. Надворешни димензии 78,7cm X 49,7cm и максимална длабочина на садот 20 см. Вградена чаша-табла од 80 см придружувана од дренажен залисток со систем за прелевање со вклучени соодветните сифони со хромиран завршеток. Достапно во 3 гранитни бои.
Шифра: 10121 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: