Гранитен садопер со одморалиште 79х50 SANITEC

-9%

Гранитен садопер со одморалиште 79х50 SANITEC

10.900,00 ден 9.900,00 ден

 

  • Кујнски садопер направен од природни минерални гранитни и сложени смоли. Практичен дизајн со 1 чинија (1 употреблива површина и 1 површина за цедење). Надворешни димензии 78,7cm X 49,7cm и максимална длабочина на садот 20 см. Вградена чаша-табла од 40 см придружувана од дренажен залисток со систем за прелевање со вклучени соодветните сифони со хромиран завршеток. Достапно во 5 гранитни бои.

Шифра: 10120 Категории: ,

Опис

Додадовте продукт во кошничка: