Греалка / Дувалка 2000w Eurolamp

Греалка / Дувалка 2000w Eurolamp

880,00 ден

- 2 Опции за Греење / • 1000W • 2000W 
- Термостат
- 7 вентилатори Долго и Рамноправно Греење 
- Безбедносен прекинувач ако падне 
- Заштита за Прегорување
- Покрива 15-20m²
- Ширина 28.5см , Висина 25.3см, Длабочина 12.5см
Шифра: 147-29103 Категорија:

Опис

Греалка / Дувалка 2000w од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: