Греалка / Дувалка 2000w Eurolamp

Греалка / Дувалка 2000w Eurolamp

990,00 ден


- 2 Опции за Греење | 1000W / 2000W 
- Термостат
- Светло / Индикатор 
- Долго и Рамноправно Греење 
- Заштита за Прегорување 
- Покрива  20m²
- Ширина 20см , Висина 20см, Длабочина 9см
Шифра: 147-29126 Категорија:

Опис

Греалка / Дувалка 2000w од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: