fbpx

Греалка / Дувалка 2000w со 7вент. Eurolamp

Греалка / Дувалка 2000w со 7вент. Eurolamp

880,00 ден


- 2 Опции за Греење | 1000W / 2000W
- Термостат
- 7 вентилатори Долго и Рамноправно Греење 
- Безбедносен прекинувач ако падне 
- Заштита за Прегорување 
- Покрива 15-20m²
- Ширина 28.5см , Висина 25.3см, Длабочина 12.5см
Шифра: 147-29102 Категорија:

Опис

Греалка / Дувалка 2000w со 7вент. од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: