Греалка / Дувалка со осцилација Eurolamp

Греалка / Дувалка со осцилација Eurolamp

630,00 ден

- 2 Опции за Греење / • 1000W • 2000W 
- Термостат
- Светло / Индикатор 
- Долго и Рамноправно Греење 
- Заштита за Прегорување 
- Покрива 20m²
- Ширина 20см , Висина 23см, Длабочина 11см
Шифра: 147-29125 Категорија:

Опис

Греалка / Дувалка со осцилација од програмата на Eurolamp.

Додадовте продукт во кошничка: